Jak to działa


O Programie Partnerskim

Jak działają Programy Partnerskie

Programy partnerskie są coraz bardziej popularnym narzędziem dla właścicieli serwisów internetowych, blogów oraz użytkowników serwisów społecznościowych, umożliwiającym zarabianie w internecie.

 • Partnerzy po rejestracji w Programie otrzymują gotowe narzędzia do promowania oferty mBanku. Wystarczy umieścić materiały na stronie www, blogu lub profilu Facebook i już można zacząć zarabiać na sprzedaży produktów bankowych poprzez te materiały.
 • Jeżeli użytkownik Twojej strony wykona akcję - kliknie w reklamę i złoży wniosek, a następnie ten wniosek zostanie potwierdzony przez mBank - Ty otrzymasz wynagrodzenie.
 • Dodatkowo każda taka akcja użytkownika Twojej strony będzie widoczna w rozbudowanych statystykach dostępnych po zalogowaniu w Twoim koncie Partnera. Zobaczysz nie tylko liczbę złożonych i potwierdzonych wniosków, ale również ilu użytkowników zobaczyło i kliknęło w wyświetlaną przez Ciebie reklamę.

Uczestnictwo w Programie Partnerskim mBanku jest bezpłatne

Darmowy dostęp do materiałów promocyjnych i statystyk

Rejestrując się w Programie Partnerskim mBanku otrzymujesz dostęp do konta Partnera, w którym znajdziesz:

 • darmowe materiały promocyjne (banery, linki, boksy reklamowe, aplikacja do publikacji wpisów na Facebook i inne)
 • darmowe statystyki zamieszczonych przez Ciebie materiałów promocyjnych (wyświetlenia, kliknięcia, złożone i potwierdzone wnioski)

Im wyższe jest Twoje zaangażowanie, tym wyższe są Twoje zarobki

W Programie Partnerskim mBanku nie ma żadnych ograniczeń, a to ile zarobisz zależy od Ciebie!

O Programie Partnerskim

Dlaczego warto?

O Programie Partnerskim

Zgłoś swoją stronę www, bloga lub profil na Facebooku i zobacz co możesz zyskać:

 • wykorzystasz potencjał serwisu, który posiadasz i dzięki niemu zaczniesz zarabiać - zobacz Tabelę Prowizji
 • zyskasz możliwość wygenerowania dodatkowych comiesięcznych dochodów - najwyższa miesięczna prowizja Partnera wyniosła prawie 80 tys. zł
 • zyskasz możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w organizowanych konkursach sprzedażowych
 • zyskasz możliwość otrzymania dodatkowych bonusów finansowych w organizowanych akcjach specjalnych
 • będziesz działać w Programie Partnerskim, który istnieje od ponad 10 lat i zrzesza prawie 8 tys. zadowolonych Partnerów
 • zyskasz możliwość promowania oferty mBanku - od 14 lat lidera bankowości elektronicznej w Polsce.

Tylko 3 proste kroki, aby zacząć zarabiać!

O Programie Partnerskim

Zarejestruj się w Programie Partnerskim!

Posiadasz stronę internetową, bloga lub masz profil na Facebooku? Dołącz do pierwszego bankowego Programu Partnerskiego!

Rejestracja oraz uczestnictwo w Programie są bezpłatne! Będziesz mieć możliwość zarządzania i kontroli działań promocyjnych za pośrednictwem bezpłatnego panelu dostępnego on-line.

Program istnieje od 2005 roku i zaufało nam już prawie 8 tys. zadowolonych Partnerów.

Promuj ofertę mBanku!

Wykorzystaj darmowe materiały promocyjne. Jeżeli umieścisz je na swoim serwisie za pomocą kodów, nie musisz ich akutualizować. W Programie Partnerskim mBanku jest największy wybór materiałów udostępnionych Partnerom oraz szeroki zakres funkcjonalności!
mBank posiada bogatą i atrakcyjną ofertę produktową, która była wielokrotnie nagradzana, a wielu klientów skorzystało z naszej oferty za pośrednictwem witryn internetowych naszych Partnerów.

Zarabiaj na swoim serwisie internetowym!

Za każdy wniosek złożony za pośrednictwem Twojej strony www, bloga lub Twojego profilu na Facebooku i potwierdzony przez mBank otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie.

Przystępując do Programu Partnerskiego mBanku możesz osiągnąć nieograniczone zyski - najwyższa miesięczna prowizja Partnera wyniosła ponad 79 tys. zł

Wielu Partnerów oprócz prowizji otrzymało również nagrody w naszych konkursach oraz bonusy pieniężne za wysokie wyniki sprzedażowe.