Jak zacząć zarabiać?


Dołącz do nas i zacznij zarabiać!

Dołącz do nas! Zostań Partnerem.

Zapraszamy właścicieli stron internetowych, bloga, forum, sklepów internetowych oraz posiadaczy profilu na Facebooku. Możesz, ale nie musisz prowadzić działalności gospodarczej.

Wypłenij formularz rejestracyjny

Wypełnij pierwszy krok formularza rejestracyjnego. Zostaniesz automatycznie zalogowany do konta Partnera, aby uzupełnić pozostałe dane.

Dodaj swoje strony www

Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych danych będziesz mieć możliwość dodania wszystkich stron www, które posiadasz i na których chcesz promować ofertę mBanku.

Dostarczenie podpisanej umowy

Po otrzymaniu od nas wiadomości o pozytywnej weryfikacji Twoich stron www, wydrukuj, podpisz i odeślij do Organizatora (IPA Sp. z o.o.) umowę Partnerską.

Poznaj konto Partnera

Już teraz możesz pobierać materiały promocyjne i promować ofertę mBanku na swoich stronach www.


O Programie Partnerskim

Zacznij zarabiać promując ofertę mBanku!

  • Złożenie wniosku przez klienta
    Jeżeli klient złoży wniosek za pośrednictwem Twojej strony, taka transakcja pojawi się w statystykach w Twoim koncie Partnera. Tam też możesz dalej śledzić status tej transakcji.
  • Weryfikacja transakcjiPotwierdzenie wniosku następuje w miesiącu następującym po miesiącu, w którym został złożony wniosek.
  • Wypłata wynagrodzeniaJeżeli transakcje zostaną potwierdzone i należne wynagrodzenie osiągnie ustawiony przez Partnera próg wypłaty, zostanie wygenerowane rozliczenie i nastąpi wypłata środków na rachunek podany podczas rejestracji.

Dlaczego transakcja złożona poprzez link Partnerski nie jest widoczna w koncie Partnera?

Warunkiem pojawienia się transakcji jest kliknięcie przez klienta (po wypełnieniu wniosku) przycisku 'zakończ'. Jeżeli klient tego nie zrobi, transakcja zostanie zaczytana na podstwie raportu podczas generowania rozliczeń w miesiącu następnym po miesiącu, w którym klient złożył wniosek.